Legia Warszawa straciła tytuł mistrzowski na rzecz Piasta Gliwice. Klub ze stolicy czekają spore zmiany, a z klubem pożegna się kilku zawodników.

Potwierdzone jest już odejście Adama Hlouska. Czech wraca do ojczyzny, gdzie podpisał kontrakt z Viktorią Pilzno. To jednak nie koniec transferów z klubu. Kolejni w kolejce są Arkadiusz Malarz, Inaki Astiz, Kasper Hamalainen, Radosław Cierzniak i Miroslav Radović. Zdaniem Przeglądu Sportowego, tylko Cierzniak może liczyć na propozycję nowego kontraktu. Umowy pozostałych zawodników wygasają w czerwcu i nie zostaną przedłużone. 

Wygasa również kontrakt Michała Kucharczyka. Jeszcze niedawno wydawało się, że zostanie, ale teraz coraz więcej wskazuje na to, że on także pożegna się z Warszawą. Nie zanosi się też na wykupienie Iuriego Medeirosa i Cafu, za który łącznie trzeba zapłacić kilka milionów euro. 

Nie można wykluczyć odejścia Domagoja Antolicia, Dominika Nagya i Carlitosa, który ma lukratywne oferty z azjatyckich klubów. Odejdzie też prawdopodobnie jeden z dwójki Sebastian Szymański - Radosław Majecki. Bardziej prawdopodobny wydaje się transfer tego pierwszego, który już kilka miesięcy temu był bliski przenosin do CSKA Moskwa. 

Z listy płac mają zniknąć nazwiska Cristiana Pasquato i Chrisa Philippsa. Wolną rękę w poszukiwaniu klubu ma też Salvador Agra, którego kontrakt wygasa za dwa lata.

Wiesz, do jakich klubów w letnim okienku trafili ci zawodnicy? Sprawdź swoją wiedzę!
1/10

Krystian Bielik w letnim okienku transferowym odszedł z Arsenalu do:

AC Milan
Southampton
Derby County
Fulham
Następne pytanie
Podziel się z innymi: