Do grona partnerów portalu MySportLife.pl dołącza bukmacher Fortuna, sponsor m.in. Legii Warszawa, Miedź Legnica, GKS Katowice, a także sponsor tytularny 1. ligi! FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej.

Jak doskonale widać to bukmacher mocno związany z piłką nożną, ale w ofercie Fortuny znajdziecie tak naprawdę wszystkie sporty i przede wszystkim naprawdę dobrą ofertę. Co ciekawe w Fortunie można grać również wirtualne sporty.

Warto również wiedzieć o Fortunie, że to bukmacher, który wynagradza za każdy postawiony kupon. Możesz zbierać punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymieniać je na darmowe zakłady oraz bonusy. Poza tym ciągle trwają Mistrzostwa Typerów, w których, co miesiąc można wygrywać rewelacyjne nagrody - np. Apple MacBook Air 13 czy Smartfon Huawei Mate 20.

My już szykujemy dla Was konkursy wspólnie z bukmacherem Fortuna, a Wam przypominamy, że możecie przywitać się z Fortuną TUTAJ. Zostawiamy też nasze hasło ("MYSPORTLIFE"). Bonus powitalny do 400 zł i zakład bez ryzyka do 100 zł!

FORTUNA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.
Podziel się z innymi: