Organizacja FAME MMA zorganizowała do tej pory dwie gale i obie okazały się być naprawdę dużym sukcesem. Nic więc dziwnego, że organizatorzy już tworzą kolejną edycję, która odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Wiadomo, że zawalczy na niej freestyle'owiec i raper, Filipek.

Pochodzący z Milicza raper zawalczy na trzeciej edycji, co potwierdził zarówno on, jak i federacja. Jakiś czas temu Filipek w wywiadzie zdradził, że planował udział w gali, ale na zasadach bokserskich - na co nie zgodzili się organizatorzy. Jak widać, strony doszły jednak do porozumienia i występ Filipka na FAME MMA 3 został oficjalnie potwierdzony.

Przeciwnikiem Filipka będzie inny freestyle'owiec, Ryba. Jak przyznał Filipek, tegoroczny mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej na scenie raz z nim wygrywał, a raz przegrywał, więc panowie mogą wyjaśnić sobie wszystko w klatce. - Mamy niejasny bilans freestyle’owy. Raz on ze mną wygrywał, raz ja z nim wygrałem. Może trzeba dać sobie w mordę, żeby sobie to wyjaśnić - stwierdził 23-latek.

***

Od wielu lat w telewizjach pracują dziennikarki sportowe, które nie dość, że są świetnie przygotowane i - krótko mówiąc - znają się na danej dyscyplinie, to jeszcze dodatkowo są pięknymi kobietami. Postanowiliśmy zebrać zarówno zagraniczne, jak i polskie prezenterki telewizyjne w jedno miejsce i stworzyć zestawienie najpiękniejszych dziennikarek. Sprawdźcie niżej i sprawdźcie, które z nich wybraliśmy!

Heidi Watney

Amerykańska dziennikarka zajmująca się baseballem. Pracuje w telewizji MLB Network, gdzie jest reporterką oraz prowadzącą. 

Aktywnie udziela się w social mediach - jej Twittera śledzi blisko 150 tysięcy osób, a Instagrama - ponad 50 tysięcy.

Sara Carbonero

Dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna, która do niedawna pracowała na hiszpańskim kanale Telecinco. Kiedy jej mąż, Iker Casillas przeniósł się do FC Porto, przestała pracować w tej stacji. 

34-letnia dziś Carbonero w 2009 roku została uznana najpiękniejszą reporterką na świecie przez amerykański FHM.

Diletta Leotta

Diletta Leotta związana jest aktualnie z platformą DAZN, a wcześniej pracowała w Sky Sport. W 2015 roku ukończyła prawo na uniwersytecie w Rzymie.

Kilka lat temu we włoskich mediach miał miejsce skandal z jej udziałem - do sieci wyciekły bowiem jej nagie zdjęcia.

Laura Barriales

Hiszpańska dziennikarka od dłuższego czasu związana z włoskimi mediami. Pracowała między innymi w telewizji RAI, a także na klubowym kanale Juventusu - JTV.

Instagrama 36-latki obserwuje ponad 380 tysięcy osób.

Eleonora Boi

Kolejna - i nie ostatnia - włoska dziennikarka. Eleonora Boi związana jest z telewizją Mediaset. Pełni ona zarówno rolę prowadzącej programy sportowe, jak i reporterki podczas ważnych wydarzeń.

Barbara Pedrotti

Była modelka pracuje w telewizji SKY. Zajmuje się zarówno piłką nożną, jak i kolarstwem, gdzie pełni rolę reporterki.

Jolanda De Rienzo

Pochodząca z Neapolu dziennikarka zajmuje się głównie piłką nożną. Jest prowadzącą między innymi programów piłkarskich w telewizji Sportitalia.

Sonia Śledź

Do niedawna Sonia Śledź pracowała w telewizji NC+, ale pod koniec września ogłosiła, że odchodzi z tej stacji. Fani do dziś zadają sobie pytanie - co dalej?!

Daria Kabała-Malarz

Od wielu lat związana z NC+. Pracowała zarówno przy meczach żużlowych, jak i piłki nożnej. Od niedawno prowadzi program Piłka z góry poświęcony tematyce piłkarskiej.

Prywatnie - żona bramkarza Legii Warszawa, Arkadiusza Malarza.

Harley McQueen

Wieloletnia dziennikarka Sky Sports, gdzie prowadziła liczne programy piłkarskie. Aktualnie pełni rolę prezenterki przy okazji meczów szkockiej ekstraklasy.

Jest córką byłego reprezentanta Szkocji i piłkarza Manchesteru United, Gordona McQueena.

Podziel się z innymi: