Czujesz się rozdarty pomiędzy tradycyjną a znaną z gier wideo odmianą futbolu? Marzysz o idealnym połączeniu klasycznej rozgrywki z wirtualną rzeczywistością? Teraz, dzięki niezwykłej kolaboracji Nike i EA Sports, to możliwe! Korki, które przeniosą twoją fantazję z gry FIFA na prawdziwe boisko, znajdziesz w R-GOL.com, a z kodem MYSPORTLIFE zaoszczędzisz 10%!

Obok symboli, które znajdują się na cholewce najnowszych Nike Phantom VSN EA Sports, żaden sympatyk wirtualnej rozrywki nie może przejść obojętnie. Znaki, które do tej pory kojarzyły ci się wyłącznie z FUT-em, SBC, czy po prostu spotkaniem z kumplami, przenoszą się na prawdziwe boiska! Agresywny odbiór, prostopadłe podanie i efektowny strzał w tych butach będą o wiele prostsze i o wiele przyjemniejsze! Całości idealnie dopełniają jaskrawy swoosh i umieszczone na języku logo EA Sports, które pokochały miliony graczy na całym świecie!

R-GOL.com jest jedynym sklepem w Polsce, gdzie dostaniesz te wyjątkowe buty. Wystarczy, że klikniesz w ten link.

Pamiętaj, że z kodem MYSPORTLIFE możesz zaoszczędzić 10%! Wystarczy, że przy finalizacji zakupów wpiszesz wspomniane hasło, wówczas nowe korki od Nike i EA Sports trafią do ciebie w ciągu 24 godzin, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na… nowe paczki w FIFA Ultimate Team!

To już trzecia kolaboracja Nike i EA Sports, a gigantom z Ameryki Północnej już po raz trzeci udało się zrobić kawał naprawdę dobrej roboty! Miliony fanów futbolu, zarówno w wersji wirtualnej, jak i tej tradycyjnej zakocha się w nowych Nike Phantom VSN EA Sports. Dołącz do grona piłkarskich fanatyków i już dziś zdobądź swoje wyjątkowe korki dostępne tylko na R-GOL.com!

Podziel się z innymi: