Szeregi Legii Warszawa oficjalnie opuścił Sadam Sulley. 22-letni napastnik przeniósł się do słowackiego FK Senicy. Pochodzący z Ghany zawodnik to jedna z najbardziej kosztownych transferowych pomyłek warszawskiego klubu.

Sadam Sulley został piłkarzem Legii Warszawa w 2016 roku. Mimo zapłacenia za niego 2 milionów złotych, nigdy nie zadebiutował w pierwszej drużynie. W barwach Wojskowych występował jedynie rezerwach - tam w 15 meczach strzelił jedną bramkę.

Przez dwa ostatnie sezony 22-latek był wypożyczony do MFK Zemplin Michalovce. Na słowackich boiskach w 56 spotkaniach zanotował 11 trafień.

***

Rafał Pietrzak nie będzie już reprezentował barw Białej Gwiazdy - taką informację można znaleźć na oficjalnej stronie Wisły Kraków. 27-letni obrońca nie zdecydował się na przedłużenie umowy. Swoją karierę będzie kontynuował w zagranicznym klubie.

W ubiegłym sezonie Pietrzak był kluczową postacią drużyny prowadzonej przez Macieja Stolarczyka. W Ekstraklasie na 37 kolejek zanotował aż 36 występów. Strzelił w nich 3 bramki i zanotował 5 asyst.

Już jakiś czas temu mówiło się o odejściu lewego obrońcy. Sam Pietrzak wspominał, że jeśli opuści Wisłę, to wyłącznie na rzecz zagranicznej drużyny. Wciąż jednak nie wiadomo w jakim kierunku uda się 2-krotny reprezentant Polski.

Podziel się z innymi: