Według informacji podanych przez Gianlucę Di Marzio, nowym klubem Daniele De Rossiego zostanie Boca Juniors. 36-letni pomocnik dziś ma podpisać kontrakt z trzecią drużyną argentyńskiej ligi.

Znany i ceniony włoski dziennikarz twierdzi, że zawodnik zwiąże się z nowym klubem półroczną umową, czym spełni jedno ze swoich dziecięcych marzeń - Chciałbym kiedyś zagrać w Boca Juniors. Kocham La Bombonerę, uważam, że to najpiękniejszy stadion na świecie. Jestem zakochany w jego atmosferze od dziecka - mówił w przeszłości De Rossi.

W sezonie 2018/19 środkowy pomocnik w barwach Romy wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 23 spotkaniach. Strzelił w nich dwa gole i zanotował jedną asystę.

***

Szeregi Legii Warszawa oficjalnie opuścił Sadam Sulley. 22-letni napastnik przeniósł się do słowackiego FK Senicy. Pochodzący z Ghany zawodnik to jedna z najbardziej kosztownych transferowych pomyłek warszawskiego klubu.

Sadam Sulley został piłkarzem Legii Warszawa w 2016 roku. Mimo zapłacenia za niego 2 milionów złotych, nigdy nie zadebiutował w pierwszej drużynie. W barwach Wojskowych występował jedynie rezerwach - tam w 15 meczach strzelił jedną bramkę.

Przez dwa ostatnie sezony 22-latek był wypożyczony do MFK Zemplin Michalovce. Na słowackich boiskach w 56 spotkaniach zanotował 11 trafień.

 

Podziel się z innymi: