Według informacji podanych przez Gianlucę Di Marzio, włodarze Milanu skontaktowali się z agentem Luki Modricia. Zdobywca Złotej Piłki może trafić na San Siro w letnim okienku transferowym.

W finalizacji transakcji dużą rolę ma odegrać Zvonimir Boban - szef pionu sportowego Rossonerich, który pozostaje w świetnych relacjach z 33-letnim pomocnikiem. Dla Realu jest to ostatnia szansa, by zarobić na swoim gwiazdorze, ponieważ kontrakt Chorwata wygasa za rok.

W sezonie 2018/19 Luka Modrić w barwach Realu Madryt wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 46 spotkaniach. Strzelił w nich 4 bramki i zanotował 8 asyst.

***

Szeregi Legii Warszawa oficjalnie opuścił Sadam Sulley. 22-letni napastnik przeniósł się do słowackiego FK Senicy. Pochodzący z Ghany zawodnik to jedna z najbardziej kosztownych transferowych pomyłek warszawskiego klubu.

Sadam Sulley został piłkarzem Legii Warszawa w 2016 roku. Mimo zapłacenia za niego 2 milionów złotych, nigdy nie zadebiutował w pierwszej drużynie. W barwach Wojskowych występował jedynie rezerwach - tam w 15 meczach strzelił jedną bramkę.

Przez dwa ostatnie sezony 22-latek był wypożyczony do MFK Zemplin Michalovce. Na słowackich boiskach w 56 spotkaniach zanotował 11 trafień.

Podziel się z innymi: